82518
Książka
W koszyku
Nic się nie stało! / Andrzej Łapicki. - Warszawa : Świat Książki, 2010. - 253 strony : ilustracje ; 21 cm.
Mógłbym nazwać tę książkę zbiorem felietonów, ale to nudne. Co prawda składa się z moich felietonów do „Rzeczpospolitej”, „Teatru” i napisanych specjalnie do książki, jednak słusznie byłoby nazwanie tego, co trzymacie Państwo w ręku, życiorysem polskiego inteligenta. Jestem sprinterem pisania. W formie skrótowej zapisałem wydarzenia polityczne, sportowe, teatralne, których byłem świadkiem i uczestnikiem w ciągu 80 lat. Szmat czasu. Kiedy się nudziłem pisaniem, rozmawiałem z żoną, Kamilą. Bez niej nie powstałaby ta książka. Była nie tylko natchnieniem, ale surowym krytykiem - intelektualnym wspólnikiem. Że rozmowy trochę kabaretowe? Jak mówi piosenka: „Życie wszak kabaretem jest”.
Status dostępności:
Wypożyczalnia F1
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. 82-9 (1 egz.)
Recenzje:
Pozycja została dodana do koszyka. Jeśli nie wiesz, do czego służy koszyk, kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.
Nie pokazuj tego więcej